معدل بازار مرکزی تاریخی اخبار اقتصادی و بازرگانی

معدل: بازار مرکزی تاریخی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ اگر بتواند فشار حداکثری را اعمال کند، باز هم نهایتا به ۸۵ درصد از

بریان اوتول مشاور ارشد مدیر اداره کنترل وزارت خزانه داری آمریکا آینده نگری کرد که چین، ترکیه، روسیه و هند تحریم‌های آمریکا را نادیده می‌گیرند و استراتژی «حداکثر

ترامپ اگر بتواند فشار حداکثری را اعمال کند، باز هم نهایتا به ۸۵ درصد از

ترامپ اگر بتواند فشار حداکثری را اعمال کند، باز هم نهایتا به ۸۵ درصد از تحریم های پیشین علیه کشور عزیزمان ایران دست خواهد یافت

عبارات مهم : اروپا

بریان اوتول مشاور ارشد مدیر اداره کنترل وزارت خزانه داری آمریکا آینده نگری کرد که چین، ترکیه، روسیه و هند تحریم های آمریکا را نادیده می گیرند و استراتژی «حداکثرسازی فشار» دولت ترامپ تنها به ۸۵ درصد از کمپین تحریم علیه کشور عزیزمان ایران در دولت اوباما دست خواهد یافت. این کمپین در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ به عنوان یک مولفه کلیدی و دستورکار مشخص جهت مذاکرات به نشانه محدود کردن برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران در ازای رهایی از تحریم ها به اوج خود رسید. در حالی که دولت ترامپ هیچ دستور کاری ندارد.

باربارا اسلاوین در axios نوشت: جهت نخستین بار بعد از خروج آمریکا از برجام؛ وزرای امور خارجه کشورهای باقی مانده در توافق هسته ای بار دیگر متعهد به کارها تازه جهت حمایت از کشور عزیزمان ایران در برابر تحریم های آمریکا شدند.

به گزارش «انتخاب»، در ادامه این مطلب آمده است: بریتانیا، فرانسه، آلمان، روسیه و چین در وین تحت حمایت اتحادیه اروپا با کشور عزیزمان ایران دیدار کردند و در نهایت منشتر شدن بیانیه ای بر «تعهد به اجرای کامل و موثر توافق» تاکید کردند. آن ها فهرست رسمی از اهداف که مشمول بر حفظ روابط اقتصادی با ایران، حفظ کانال های مالی، استمرار خرید نفت از کشور عزیزمان ایران و حفاظت از شرکت های از تحریم ها فراسرزمینی اروپا را مطرح کردند. ولی هیچ یک از وزرا ابزار دستیابی به این اهداف را اعلام نکرده است.

ترامپ اگر بتواند فشار حداکثری را اعمال کند، باز هم نهایتا به ۸۵ درصد از

در این راستا در مورد این که آیا بانک سرمایه گذاری اروپا زمینه گسترش اعتبار به کشور عزیزمان ایران را فراهم می کند یا خیر؛ تردید هایی وجود دارد. اتحادیه اروپا همچنین جهت مقابله با تحریم های آمریکا علیه شرکت های اروپایی که در کشور عزیزمان ایران تجارت می کنند خواهان ارائه به روزسانی قانون مسدودسازی است.

اما بریان اوتول مشاور ارشد مدیر اداره کنترل وزارت خزانه داری آمریکا گفت که به علت وابستگی شدید اقتصاد آمریکا و اروپا؛ این قانون از کارایی مناسب برخوردار نیست. با این حال او آینده نگری کرد که چین، ترکیه، روسیه و هند تحریم های آمریکا را نادیده می گیرند و استراتژی « حداکثرسازی فشار» دولت ترامپ تنها به 85 درصد از کمپین تحریم علیه کشور عزیزمان ایران در دولت اوباما دست خواهد یافت.

بریان اوتول مشاور ارشد مدیر اداره کنترل وزارت خزانه داری آمریکا آینده نگری کرد که چین، ترکیه، روسیه و هند تحریم‌های آمریکا را نادیده می‌گیرند و استراتژی «حداکثر

این کمپین در سال 2012 و 2013 به عنوان یک مولفه کلیدی و دستورکار مشخص جهت مذاکرات به نشانه محدود کردن برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران در ازای رهایی از تحریم ها به اوج خود رسید. در حالی که دولت ترامپ هیچ دستور کاری ندارد و فقط یک فهرستی از خواسته های غیرمعقول دارد که در آن فهرست بر رهایی تناوب سوخت هسته ای و عوض کردن سیاست های منطقه بلندمدت کشور عزیزمان ایران در خاورمیانه تاکید می کنند.

سوال بزرگ این است که آیا کشور عزیزمان ایران در توافق باقی می ماند و تلاش می کند با حمایت چین، روسیه، ترکیه و هند از طریق قاچاق نفت در بازار سیاه به درامد دست یابد؟ یا این کشور مسیر پرخطرتر تسریع برنامه هسته ای به امید یک توافق بهتر با دولت ترامپ و جانشینانش حرکت خواهد کرد؟

ترامپ اگر بتواند فشار حداکثری را اعمال کند، باز هم نهایتا به ۸۵ درصد از

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | توافق | روسیه | آمریکا | تحریم ها | دولت ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs